Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technomixes!
2011-04-15, 14:53
Üzenet: #11
RE: Technomixes!
Köszi!

Továbbá szeretnék egy olyan "Fórum statisztika" modult,mint amilyen itt található a főoldalon.

már próbáltam a "pro stat" és a "top 5 x" plugint de nem tudtam az elsőt megjeleníteni, a másodikat meg magyarítani. Sad

Tehát pont ilyen re lenne szükségem mint ami itt van, ugyan így magyar verzióban.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2011-04-15, 21:29
Üzenet: #12
Szerintem a sablonodba be kell illeszteni a pro stat kódját, elvileg automatikus, ha a sablonod engedi. Váltsd át alapra, és látni fogod, hogy működik.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 01:35 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-16 - 10:36. Szerkesztette: pisty6666.)
Üzenet: #13
Megnéztem,hogy hogy an kell hozzáadni...de nem megyek ki belőle. Google fordító segítségével lefordítottam.
De nem tudom melyk fájlba mit kell módosítani pontosan. Nagy szűkségem lenne erre a pluginre.

Kód:
"Ha semmi nem jelent meg az aktiválás után, valószínűleg azért, mert a dugó nem tudta módosítani a sablonokat. Így kell csinálni kézzel. De remélhetőleg ez ilyen egyszerű!
Nyissa meg a "Index" sablont, és add {$ ps_header_index} után {$ header} és még hozzá {$ ps_footer_index} után {$ fórumok}.
Most nyílt "portál" sablont, és add {$ ps_header_portal} után {$ header} és {$ ps_footer_portal} {$ előtt lábléc}.
Ennyi az egész! Ön is tudja hogy a globális tag lehetőséget, és használja <ProStats> tag, amikor csak akarja.

2. Ha oszlopok (cellák) nincs cím, akkor valószínűleg elfelejtette feltölteni a legfrissebb nyelvi fájl (különösen a nem angol nyelvű fórumok)."
Válasz idézéssel
2011-04-16, 11:49
Üzenet: #14
Egy régebbi Prostats topikba írtam a választ.
Válasz idézéssel
2011-04-16, 11:52
Üzenet: #15
ok. Köszönöm Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás