Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paypal
2010-12-10, 18:12
Üzenet: #71
RE: paypal
(2010-12-10 13:26)atomjani Írta:  Tudom mire gondolsz. Paypal fizetéshez akarod a regisztrációt kötni. Ezt csak leprogramozással lehet automatizálni. Nem tudok arról, hogy megvalósította e ezt már valaki.
Olyan megoldást tudnék még csak elképzelni, hogy a regisztráció megtörténte után lehet fizetni a paypalre, majd automatikusan hozzáad egy csoporthoz. Ahhoz a csoporthoz, aminek hozzáférése van mindenhez, ami miatt fizetős. Viszont nem jut eszembe egy plugin sem, ami ezt tudja. De a fizetős fórumok esetén be van építve, amelyek adják a mybb pluginokat.

Igen pontosan ilyet szeretnék.
Amikor regisztrál valaki akkor még nem lenne aktiválva. Aktiválni egy email-ben kapott linkel lehetne.Ezt az emailt csak akkor kapná meg a felhasználó ha befizette az összeget Pay-pal-on.
Ilyesmit szeretnék.Angel
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2010-12-10, 19:02
Üzenet: #72
Szerintem kézzel végezd az aktiválást, mert pénzmozgás van.
Én legalábbis nem bíznék a pluginokban.
Válasz idézéssel
2010-12-10, 21:27
Üzenet: #73
A pluginok a paypal ssl-el titkosított rendszerével kommunikálnak. Ezért No Para.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2010-12-10, 22:52
Üzenet: #74
(2010-12-10 21:27)Tib Írta:  A pluginok a paypal ssl-el titkosított rendszerével kommunikálnak. Ezért No Para.

Én nem paráznék ha lenne ilyen plugin!Big Grin
Válasz idézéssel
2010-12-13, 11:28
Üzenet: #75
Talán ez jó lesz. De ehhez is kell regisztrálnia.
http://techsensation.net/showthread.php?tid=2
Válasz idézéssel
2010-12-13, 20:51
Üzenet: #76
Ezt is most találtam:
http://mybb.donationspro.com/donationspro.php
Az oldalon elvileg elérhető ez.
Válasz idézéssel
2011-02-26, 23:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-28 - 18:34. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #77
A tutorial.hu-n van egy paypal-os cikk, amire egész sok komment jött. Úgy tűnik hazai berkekben is csak most kezd el jobban beindulni ez a fizetési forma.
Anno nekem ez kellett hozzá: dombornyomott bankkártya, és egy kis idő a regisztrációhoz. Regisztrációnál levon pár száz Ft-ot, miután társítod a kártyát a fiókodhoz, ugyanis nem feltétlenül kell, hogy kártya legyen hozzárendelve - viszont így kisebb pénzmozgás lehet naponta a fiókodban + nem utaltathatod számlára a pénzt.

Szemezgetek még onnan gyakran felmerült kérdéseket.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás