Új válasz 

A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magyar nyelvi fordítás
2013-03-02, 12:04
Üzenet: #51
RE: Magyar nyelvi fordítás
(2012-10-28 08:31)tommy Írta:  Sajnos úgytűnik, hogy a xenforo projectnek annyi. Az egyik fejlesztő (Mike) már biztosan elhagyta a hajót, és valószínűleg a másik tulaj is (Ashley). Egyedül Kier maradt, aki elvileg nem tudja egyedül tovább fejleszteni a fórumot. Ráadásul a hírneve is rendesen meglett tépázva az elmúlt hetekben hónapokban.

Ezenkívül még ott van a per is amit a vbulletin indított ellenük, valamint új bizonyítékok is felmerültek, hogy Kier mégis csak sáros volt, tehát egyelőre úgynéz ki, hogy a xenforonak annyi.
Mike cseppet sem hagyta el a hajót, nem kell mindenféle okostojásnak bedőlni Tongue

A XenForo megnyerte pert, a fejlesztés folytatódik.

(2012-11-05 23:10)tommy Írta:  És a mai meghallgatás sem járt sikerrel. Következik a januári per. Addig is zéró fejlesztés és zéró új verzió.

Miért kellene olyan nagyon fejleszteni, ha most is többet tud mint mondjuk egy VB5 Big Grin

Tény hogy bele kell húzniuk, mert a Burning Board 4-et nehéz lesz lenyomni.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2013-03-02, 14:17
Üzenet: #52
Most a legnagyobb gond a spam áradat, főként e miatt is kellene fejleszteni.

Érdekes mód nem kaptam meg RSS-en az értesítést a fejleményekről, de most olvasva tényleg örvendetes, hogy túl vannak a peren. Csak jöjjön az új verzió!
Válasz idézéssel
2013-03-03, 08:53 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-03 - 12:22. Szerkesztette: Tib.)
Üzenet: #53
(2012-10-28 08:31)tommy Írta:  Sajnos úgytűnik, hogy a xenforo projectnek annyi. Az egyik fejlesztő (Mike) már biztosan elhagyta a hajót, és valószínűleg a másik tulaj is (Ashley). Egyedül Kier maradt, aki elvileg nem tudja egyedül tovább fejleszteni a fórumot. Ráadásul a hírneve is rendesen meglett tépázva az elmúlt hetekben hónapokban.

Ezenkívül még ott van a per is amit a vbulletin indított ellenük, valamint új bizonyítékok is felmerültek, hogy Kier mégis csak sáros volt, tehát egyelőre úgynéz ki, hogy a xenforonak annyi.

(2013-03-02 12:04)goyo Írta:  Mike cseppet sem hagyta el a hajót, nem kell mindenféle okostojásnak bedőlni Tongue

Elhagyta ő, bizonyítja ezt az is, hogy majd egy évig be sem jelentkezett a fórumra. Most visszajött mivel nem kellett lemondaniuk a Xenforo-ról.

(2013-03-02 12:04)goyo Írta:  A XenForo megnyerte pert, a fejlesztés folytatódik.

Igen, ezt én is örömmel láttam. Állítólag, hamarosan lesz valami bejelentés az új verzióról és a Resource manager-ről is. Habár azonkívül, hogy folytathatják nem igazán lehet beszélni nagy győzelemről. Rengeteg pénzt buktak így, a per költségeket is ki kell fizetniük. De gondolom a vBulletinnek ez volt a célja, hogy akkora kárt okozzon amilyet csak tud.

(2013-03-02 12:04)goyo Írta:  
(2012-11-05 23:10)tommy Írta:  És a mai meghallgatás sem járt sikerrel. Következik a januári per. Addig is zéró fejlesztés és zéró új verzió.

Miért kellene olyan nagyon fejleszteni, ha most is többet tud mint mondjuk egy VB5 Big Grin

Azért nem tud többet mint a VB, de az tény, hogy a VB egy kalap f*s lett. De amint Tib is említette a spamre tényleg ki kellene találniuk valamit, mert azért az elég ciki, hogy még a hivatalos fórumukat is napi szinten telespammelik.
Válasz idézéssel
2013-03-03, 12:23
Üzenet: #54
Ha megnyerték a pert, miért nekik kell fizetni a perköltséget? Én simán visszaperelném őket hitelrontás miatt pl.
Válasz idézéssel
2013-03-03, 14:08 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-03 - 14:09. Szerkesztette: tommy.)
Üzenet: #55
Ha jól tudom ez volt a megállapodás. Mivel nem jutott el az ügy bírósági tárgyalásig, hanem mindkét fél megegyezett, hogy ez az ügy semmilyen formában nem kerülhet elő újra. Gondolom a Xenforo már szerette volna lezárni az egészet, a vb-nek meg már ciki volt. Ha jól tudom még több más pert is elbukott a vb ezzel egyidejűleg.

Smile Ez volt az 1000. hozzászólásom Smile
Válasz idézéssel
2013-03-04, 01:10
Üzenet: #56
(2013-03-03 08:53)tommy Írta:  
(2013-03-02 12:04)goyo Írta:  Mike cseppet sem hagyta el a hajót, nem kell mindenféle okostojásnak bedőlni Tongue

Elhagyta ő, bizonyítja ezt az is, hogy majd egy évig be sem jelentkezett a fórumra. Most visszajött mivel nem kellett lemondaniuk a Xenforo-ról.

Én sem jelentkeztem be (Kier sem hónapokig), ez nem jelenti azt, hogy elhagytam volna.
Az elején közölték mindhárman, hogy a fejlesztés szünetel az eljárás lezárásáig és ez így is történt. Ehhez képest "jólértesültek" (az azóta megszűnt xenforosucks/forumcomplaints) elkezdtek ökörségeket terjeszteni és talán ezek áldozata lettél Te is. Az hogy Kier elvált, Mike megnősült és elindította a fotóbusiness-ét, én meg fogytam, majd híztam 50 kilót, nem volt hatással a munkára (kihagyás ≠ elhagyás).

(2013-03-03 08:53)tommy Írta:  
(2013-03-02 12:04)goyo Írta:  Miért kellene olyan nagyon fejleszteni, ha most is többet tud mint mondjuk egy VB5 Big Grin

Azért nem tud többet mint a VB, de az tény, hogy a VB egy kalap f*s lett. De amint Tib is említette a spamre tényleg ki kellene találniuk valamit, mert azért az elég ciki, hogy még a hivatalos fórumukat is napi szinten telespammelik.

Én a VB5-ről beszéltem és jelen állapotában a XF kb. a dupláját tudja ...telepítgetem a VB bétákat, most 0 az egész...talán egy-két év múlva, de ahhoz Kier-nek is nagyon el kell lustulnia (ami valljuk meg előfordul vele is), hogy a VB5-el szembeni előnye köddé váljon.

Ahogy írtam engem inkább a Burning Board 4, vagy kisebb gyémántok mint a Joomla-ba épülő EasyDiscuss 3 izgatnak (ebben például vannak custom field-ek, amiknek rég alapnak kellene lennie minden fórumban, mindenféle kiegészítő nélkül...basszus, dühítő, hogy a fórumok több mint 10 éve gyakorlatilag csak ugyanazt tudják, pedig lenne hová fejlődni).
Válasz idézéssel
2013-03-04, 10:07
Üzenet: #57
(2013-03-04 01:10)goyo Írta:  
(2013-03-03 08:53)tommy Írta:  Elhagyta ő, bizonyítja ezt az is, hogy majd egy évig be sem jelentkezett a fórumra. Most visszajött mivel nem kellett lemondaniuk a Xenforo-ról.

Én sem jelentkeztem be (Kier sem hónapokig), ez nem jelenti azt, hogy elhagytam volna.
Az elején közölték mindhárman, hogy a fejlesztés szünetel az eljárás lezárásáig és ez így is történt. Ehhez képest "jólértesültek" (az azóta megszűnt xenforosucks/forumcomplaints) elkezdtek ökörségeket terjeszteni és talán ezek áldozata lettél Te is. Az hogy Kier elvált, Mike megnősült és elindította a fotóbusiness-ét, én meg fogytam, majd híztam 50 kilót, nem volt hatással a munkára (kihagyás ≠ elhagyás).

Én is olvastam azokat az oldalakat, ettől függetlenül nem vettem minden ott megjelent hírt készpénznek.

Kier azért már egy jó ideje be-be jelentkezik, attól függetlenül, hogy meg sem mukkant (vagy csak nagyon ritkán akkor is valami jelentéktelen ügyben). Ehhez képest Mike egyáltalán nem.

Nem lettem áldozata a pletykáknak, csak levontam a következtetést a történtekből.

Ha meg már leállították a per idejére a fejlesztést,legalább annyit megtehettek volna, hogy menjen a demo rendesen, ne legyenek gondok a vásárlásnál, valamint ne lepje el a fórumot a spam.

Sztem őket is meglepte, hogy sikerült megegyezni az IB-vel.

De végül is mindez már nem számít, a lényeg,hogy nem megy a süllyesztőbe a fórum.
Válasz idézéssel
2013-10-09, 17:39
Üzenet: #58
Üdvözlet!

Kijött a XenForo 1.2.2 tehát nincs meghalva a fejlesztés.

Újra kezdtem a fordítást az alapoktól. A cél a teljes fórum motor le fordítása.
GitHub-on bárki besegíthet:
https://github.com/KardiWeb/Xenforo-Hungarian
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2013-10-16, 09:42
Üzenet: #59
Tudsz adni engedélyt hozzá? (github-ot nem használtam még, így nem tudom, hogy mi a metodika)
Válasz idézéssel
2013-10-23, 10:06
Üzenet: #60
Itt olvass kicsit ha időd engedi a githubról:
http://dev.folyam.info/blog/2013/03/01/c...itsegevel/

Ha van felhasználód akkor adok jogot.
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás