Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link katalógus készítés (ajándék script)
2012-08-21, 10:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-08-21 - 15:24. Szerkesztette: tommy.)
Üzenet: #1
Link katalógus készítés (ajándék script)
Sziasztok,

Gondoltam megörvendeztetem a fórum felhasználóit egy kis ajándékkal. Aki szeretne link katalógust készíteni, annak ingyen felajánlok egy nagyszerű Wordpress directory themet (az ára egyébként $80 körül mozog).

Hasonló katalógusokat lehet vele létrehozni:

Kód:
http://www.premiumpress.com/demo/?t=directorypress

Itt pedig részletesen megtekintheted, hogy mit is tud:

Kód:
http://www.premiumpress.com/directoryscript/

Küdj egy PÜ-t, ha érdekel és elküldöm neked a themet. Természetesen a frissítéseket is ingyen megkapod.

PS: cserébe azért remélem néhány oldalam linkjét kitehetem majd Smile

Azt el is felejtettem mondani, hogy magyarosítható is, vannak külön nyelvi fájlok hozzá.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2012-08-21, 14:20
Üzenet: #2
RE: Link katalógus készítés (ajándék script)
Nekem volt egy pligg alapú katalógusom, de a legújabb verziót is telespammelték sajnos. Smile Lehet, hogy wp alapokon felélesztem előbb-utóbb, mert a spamen túl napi rendszerességgel látogatták.
Válasz idézéssel
2012-08-21, 15:23
Üzenet: #3
Nekem volt directorypressem, csak eladtam az oldalt mert nem volt rá időm. Végülis ha regisztrációhoz kötöd, sima captcha meg kérdés felelet captchat is hozzáteszel akkor lehet a spam ellen is védekezni.

Meg igazából nekem az tetszett benne, hogy szinte azonnal beindexelte a kereső a beküldéseket. Volt amelyik egész szépen muzsikált a keresőkben Smile
Válasz idézéssel
2012-08-23, 23:26
Üzenet: #4
Pligg is regisztrációhoz és captcha-hoz volt kötve, és szórták teli spammel ennek ellenére. Smile
Válasz idézéssel
2012-08-23, 23:44
Üzenet: #5
Gondolom rákerestek a powered by-ra. A pligg, phplinkdirectory, meg sztem a drupal is az első helyen van a spammelőknél. Nemrég készítettem egy oldalt drupallal és install után kb 3 órával már volt 2 regisztráció az oldalon Smile
Válasz idézéssel
2012-08-25, 21:00
Üzenet: #6
Még egy ok, amiért nem fogok Drupalt használni. Big Grin
Válasz idézéssel
2012-08-27, 08:12
Üzenet: #7
(2012-08-25 21:00)Tib Írta:  Még egy ok, amiért nem fogok Drupalt használni. Big Grin

Én kezdek megbarátkozni vele. Nem az a felhasználóbarát rendszer, de sztem nagyon jó. Pár nap után már számos kulcsszóra első oldalon volt a site és ráadásul kapott gy PR3-at is, amit nem tudok minek vélni. Remélem nem veszíti el.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás