Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jogosultságok
2009-10-08, 17:03
Üzenet: #1
jogosultságok
Lehet kérdeztem már, de most tudtam végre beindítani egy oldalt, szóval:
Hogy lehet beállítani hogy a vendégek lássák a témákat, de belépni ne tudjanak azokba?

Létezne hogy ez nincs benne a mybb-be??? Undecided
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2009-10-08, 20:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-08 - 20:30. Szerkesztette: Nora.)
Üzenet: #2
RE: jogosultságok
De benne van:

Fórumok kezelése/téma/opció/jogosultságok/guests - jogosultságok szerkesztése. Ott tudod beállítani, hogy mit csinálhat és mit nem. De ne felejtsd el elmenteni a beállításokat.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2009-10-08, 22:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-08 - 22:48. Szerkesztette: Harcos.)
Üzenet: #3
Csak az a baj hogy olyan lehetőség nincs amit én szeretnék. Confused

Igazából azért kéne hogy a robotok (és a vendégek is persze) lássák a témák címeit, de bemenni ne tudjanak.

A lehető legkevesebb mod-ot szeretném feltelepíteni, ezért jó lenne egy megoldás erre.
Válasz idézéssel
2009-10-08, 23:12
Üzenet: #4
Nézd meg most az oldalam ilyet szeretnél, mint a Letölthető pdf-ek? Légyszi szólj, ha megnézted, mert akkor visszarakom nem láthatóba az egészet.
Válasz idézéssel
2009-10-08, 23:57
Üzenet: #5
Nem, a témákat is lehessen látni, de azokba már ne lehessen belépni. Így gondoltam.
Válasz idézéssel
2009-10-09, 11:30
Üzenet: #6
Csak annyira lehet, hogy a fórumba belép és kiírja, hogy nincsenek témák. Azt már nem lehet megcsinálni, hogy lássa a témákat is és ne tudjon belépni.
Azt megteheted, hogy csinálsz a vendégeknek külön fórumokat, bennük létrehozol egy témát és felsorolod, hogy milyen témák vannak. Egyelőre ez jutott eszembe.
Válasz idézéssel
2009-10-09, 17:09
Üzenet: #7
Na akk ezt megszívtam. Confused Akk nem tudtok egy jó code tag hide modot? Azaz vendégeknek ne mutassa a code tagban lévő dolgokat. Ez még kereső, ill bot szempontból még jobb, de azért ez már neccesebb, mert ilyen "gazember" Big Grin fórumról van szó. Ill van egy másik fórum is, azt majd bemutatom.
Válasz idézéssel
2009-10-09, 17:14
Üzenet: #8
Szerintem ez lesz jó neked. Próbáld ki. A képeket is nézd meg előtte.

http://mods.mybboard.net/view/hide-posts...rom-guests
Válasz idézéssel
2009-10-09, 17:21
Üzenet: #9
Ez nem lesz jó. Kicsit béna hogy mindegyik post helyett berakja a regeléses dolgot. Undecided
Válasz idézéssel
2009-10-09, 17:28 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-09 - 17:29. Szerkesztette: atomjani.)
Üzenet: #10
Még annyit, hogy a kategóriák esetén működött. De lehet hogy a fórum esetén is, csak valahogy nem jött össze nálam. A teljes tartalmat megtudod így csinálni.
Írsz valami marketingszöveget. Legalább látják, hogy vannak hozzászólások.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Jogosultságok állítása adatbázisban atomjani 2 1,030 2008-08-07 14:22
Utolsó üzenet: atomjani

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás