Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-mail küldési probléma
2011-08-20, 17:37
Üzenet: #11
RE: E-mail küldési probléma
Én egy utalást találtam arra, hogy smtp esetén a citromail és a hasonlóan rossz minőségű szolgáltatók spam-nek tekintik az ilyen beállítással küldött leveleket. PHP mail esetén nem kell semmit sem beállítani (a függvényt felesleges beállítani, hiszen a mybb-be is be van ez már kódolva). Ennek ellenére sem biztos, hogy működni fog. Én ilyesmivel már nem foglalkozok, aki freemailt és citromailt használ, az vessen magára.

Viszont a gmail az tényleg csak jó okkal rak leveleket a mappába (a levél tárgyának mit állítottál be? - lehet, hogy nem a küldési móddal kellene foglalkoznod, sokkal inkább a levéllel magával). A saját magam által beállított szerver paneltól is kaptam anno olyan levelet, ami a spam-be kötött ki (hogy miért, az máig rejtély számomra).
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2011-08-20, 19:08
Üzenet: #12
A gmail gond nélkül fogadja a levelet, ha php mail küldést állítok be. Valamint a További beállítások a PHP mail() függvény használatához ezt beillesztem a saját email címemmel: -f email@domain.hu

A levél tárgyát hol tudom beállítani? Alapból így küldi ki a levelet: Fiók aktiváció - Általam megadott oldal neve

Valamit kihagytam volna?
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2011-08-21, 11:58
Üzenet: #13
A tárgy a fordításban van benne.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
2011-08-28, 20:37
Üzenet: #14
(2011-08-21 11:58)Tib Írta:  A tárgy a fordításban van benne.

Nehezen de rájöttem mi a hiba. A citromail és társai kiszűrik a co.cc valamint a cz.cc ingyenes domain-t. Elegendő annyi, hogy a levél tartalmában benne legyen egy co.cc hivatkozás.

Tehát a megoldás csak annyi, hogy vásárolni kell egy domain nevet Smile
Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Felhasználói hozzáférés probléma a csoporthoz atomjani 2 1,212 2010-08-13 06:43
Utolsó üzenet: atomjani
  Admin probléma atomjani 2 1,413 2008-09-09 10:38
Utolsó üzenet: atomjani
  Mass mail atomjani 3 1,469 2008-08-22 16:17
Utolsó üzenet: tommy

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | Vissza a tartalomhoz | Könnyített (Archív) Mód | RSS Hírforrás