Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Ismét költöztetés
2013-08-13, 17:30,
RE: Ismét költöztetés
És mégsem jó?
Válaszol
2013-08-13, 22:24,
(2013-08-13, 17:30)Tib Írta: És mégsem jó?

Nem. Nyilván én csinálok valamit rosszul, csak nem tudom hogy mit. Valami olyan kis semmiség lehet, amire nem is gondol az ember, mert természetes kellene hogy legyen.
Válaszol
2013-08-14, 09:55,
Az adatbázis kiszolgálót jól adtad meg? Alapértelmezésben localhost kellene, hogy legyen, de nem minden szolgáltatónál van erre beállítva.
Válaszol
2013-08-14, 19:07, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-08-14, 19:13. Szerkesztette: monique.)
(2013-08-14, 09:55)Tib Írta: Az adatbázis kiszolgálót jól adtad meg? Alapértelmezésben localhost kellene, hogy legyen, de nem minden szolgáltatónál van erre beállítva.
A réginél localhost volt, de az újnál nem. Lehet ebből van a probléma?

(2013-08-14, 09:55)Tib Írta: Az adatbázis kiszolgálót jól adtad meg? Alapértelmezésben localhost kellene, hogy legyen, de nem minden szolgáltatónál van erre beállítva.
A réginél localhost volt, de az újnál nem. Lehet ebből van a probléma?
Válaszol
2013-08-15, 10:34,
Igen, lehet gond, de ha átírtad a configban, akkor egyébként nincs gond belőle. Ha nincs átírva, akkor nem fog tudni csatlakozni a MyBB az adatbázishoz.
Válaszol
2013-08-16, 07:05,
(2013-08-15, 10:34)Tib Írta: Igen, lehet gond, de ha átírtad a configban, akkor egyébként nincs gond belőle. Ha nincs átírva, akkor nem fog tudni csatlakozni a MyBB az adatbázishoz.

Mindkét helyen tudok csatlakozni, mindkét helyen elérhető és tökéletesen működik minden, a kiválasztott thema is mindkét helyen át van állitva (ugyanaz). A probléma csak az, hogy az új helyen üres az adatbank, csak a zelepíténél megadott admint tartalmazza, én pedig a tartalmat az értékelésekkel és a regisztrált tagokat is át szeretném vinni.
Ha minden kötél szakad, a tartalmakat fel tudom vinni újra, csak a tagokat szeretném mindenképpen importálni. Nincs arra esetleg valami más, kézi megoldás?
Válaszol
2013-08-19, 17:50,
Próbáld meg azt, hogy kitörlöd az adatbázist, a config fájlban pedig átírod rosszra az adatokat. Feltöltöd az adatbázist, és csak ez után írod át jóra az adatbázis kapcsolódási adatait.

Szerintem automatán létrehozza a rendszer az üres táblákat, miután felraktad a fájlokat. Ha mindent kitörölsz, utána is, ezért kell rossz kapcsolódási adatokat megadni először.

Ez a legegyszerűbb módja, én más módot nem szoktam használni.
Válaszol
2013-12-17, 18:52,
Sajnos nekem is problémám van a fórum költöztetéssel.
A régi fórum, másik tárhelyre, és új doemén alá került. A fájlokat átmásoltam, az adatbázis mentést felmásoltam az új helyre, és átírtam az inc/config.php.

A következő hibaüzenetet kapom: MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Fogalmam sincs most merre kellene elindulnom, remélem van ötletetek.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Meglévő MyBB Fórum költöztetés ingyenes tárhelyről -> Fizetősre! pisty6666 1 5,542 2011-08-21, 12:00
Utolsó üzenet: Tib

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás