Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
keresőbarát url.
2013-03-16, 11:33,
keresőbarát url.
Hogyan lehet létrehozni ezt az url felépítést, ahogy itt ezen a fórumon kezeli? Vagyis a témák neve az url-ben szerepel? Nekem így jeleníti meg. .../thread-3-post-3.html#pid3
Válaszol
2013-03-19, 10:31,
RE: keresőbarát url.
Az alábbi plugint kell telepíteni:

hxxp://mods.mybb.com/view/google-seo

Én is ezt használom.
Válaszol
2013-03-19, 17:12,
1.6.9-el szerintem nem kompatibilis, mert nem múködik. A hibát nem látom, csak félig egy behajtani tilos táblát. Smile
Válaszol
2013-03-19, 19:22,
Kompatibilis, mert a hétvégén frissítettem egy fórumot 1.6.9-re és egyben a plugint is frissítettem, és hiba nélkül ment...

Természetesen be kell állítani, amíg ez nincs meg, addig ne is várd, hogy működjön. A plugin kezelés menüpont alatt adminon ha csak a táblát látod, és szöveget nem, akkor az english mappából a nyelvi fájlokat át kell másolni a hungarian-ba. Utána egyértelmű lesz, hogy mit is kell csinálni...
Válaszol
2013-03-19, 20:12,
milyen igazad van, nem volt hungarian. Hozzam létre ezek szerint ugyanabban a könyvtárban?
Válaszol
2013-03-20, 09:04,
Igen, másold be a hungarian mappába a mod angol nyelvi fájljait. Nézd meg az englishben található admin mappát is! Ott is kell lennie nyelvi fájlnak, ha minden igaz (bár lehet, hogy csak ott van).
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás