Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Valaki letudná nekem fordítani? Köszi! :)
2012-03-20, 13:00,
Valaki letudná nekem fordítani? Köszi! :)
1.
Helló, megszeretném változtatni a paypal account e-mailt, mert nem jó. (This recipient is currently unable to receive money.)
Erre szeretném megváltoztatni:xx@xx.xx
Segítségüket előre is köszönöm!

2.
Helló, nem kaptam meg, mert valóban nem jó a paypal számlám, ezért szeretném, ha őn megváltoztatná a paypal account e-mailt. Privát üzenetben elküldöm önnek az új paypal account e-mailt.
Segítségüket előre is köszönöm!
Válaszol
2012-03-27, 09:16,
RE: Valaki letudná nekem fordítani? Köszi! :)
Öö, ezt hol is kellene egészen pontosan? Smile
Válaszol
2012-03-27, 15:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-27, 15:47. Szerkesztette: józsef.)
Ptc-hez kellett volna, de már megoldottam. Smile
Amúgy, jól tudsz angolul?
Válaszol
2012-03-28, 19:24,
Mondjuk középhaladó Smile. De a hosszabb fordítások fájdalmat tudnak okozni Big Grin.
Válaszol
2012-03-29, 12:11, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-29, 12:26. Szerkesztette: józsef.)
Admin Írta:Can you send me a mail though the site instead?? For Security reasons I cannot do it on requests via forum

Most ezzel mit akar mondani? Azt, hogy a régi paypal e-mail-ről küldjek neki üzenetet? Vagy azt, hogy a ptc oldalon keresztül a contact menüből vegyem fel vele a kapcsolatot?
Már fél éve klikkelgetek, és jó lenne megváltoztatni a paypal-t, mert már ideje lenne kikérni azt a kevéske lóvét. A másik oldalnál nem volt gond. 2 nap alatt megváltoztatták, és kifizetett, ez meg szivat, vagy nem érti mit akarok, vagy én nem jól firdítottam le.
Válaszol
2012-04-01, 12:47,
Azt kéri, hogy küldj levelet az oldalon keresztül. Biztonsági okokból a fórumon keresztül nem fogadhatok el kérelmeket.
Válaszol
2012-04-01, 18:03,
Akkor jól csináltam. Smile
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Segí­tséget kérnék,Köszi dydu-jeans 5 2,267 2008-06-11, 00:40
Utolsó üzenet: tommy

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás