Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

Téma lezárva 
A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Konvertálás
2008-05-23, 13:14, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2008-06-15, 20:24. Szerkesztette: tommy.)
RE: KonvertĂĄlĂĄs
Az előzőben nem vagyok biztos, de ha jól tudom az utóbbi (a két mybb összeolvasztása) az működik.

A puding próbája az evés. Készíts a fórumról biztonsági másolatot és próbáld meg. Ne felejtsd el letölteni a legfrissebb verzióját a mergesystem-nek.
2008-06-20, 13:44,
RE: Konvertálás
A konvertálás simán ment. Phpbb3-nál mindenkinek új jelszót kell kérnie és akkor oké. De ha többször konvertál az ember, akkor több egyforma felhasználónév is lesz. És több kategória is. Erre érdemes figyelni.
A phpbb3-nál voltak valami a kereső robotokkal kapcsolatban. Most ezek is ott vannak a taglistában. Baj az, ha őket törlöm? Vagy enélkül is feljárnak a fórumra?
2008-06-20, 14:32,
Szerintem törölheted őket. A keresők úgyis beindexelik előbb utóbb az oldalad.
2008-06-20, 15:22,
Rendben.
Megtennéd, hogy te is új jelszót kérnél? Egy felhasználó panaszkodott, hogy nem jött meg a levele. És az én felhasználónevemnél is úgyanez, amit a phpbb3-nál kreáltam teszt célra.
2008-06-21, 14:49,
A fórumokban látok olyat, hogy "Moderátor: , ".
Ezek a phpbb3-nál volt feltüntetve és ott volt hogy ki a moderátor. A konvertálás után itt viszont nem írja ki. Van lehetőség arra, hogy kiirja őket, vagy a csoport nevét. Illetve ha nem, akkor hogy tudnám ezt eltűntetni?
Mivel a konvertálás eredménye ez, ezért ide vetettem fel.
« Következő régebbi | Következő újabb »
Téma lezárva 

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás