Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Tablet vagy okostelefon?
2011-11-02, 01:32,
Tablet vagy okostelefon?
Nálunk már eldőlt a kérdés, de azért kíváncsi vagyok rá, kinek mi a véleménye erről Smile. Én mindig inkább tabletre gondoltam, de Tib felvetése nyomán egy okostelefon sokkal értelmesebbnek látszik a mobil feladatok elvégzésére, illetve olcsóbb is.
Válaszol
2011-11-02, 04:28,
RE: Tablet vagy okostelefon?
Én is az okostelefonra voksolok a 2 közül, olyan egyszerű okból kifolyólag, hogy kisebb és kényelmesen elfér a zsebben. Smile
Válaszol
2011-11-02, 18:15,
Nekem van mindkettő van. De szerintem a telefon hasznosabb. főleg az újabbak. nagy a kijelzőjük felbontsa, zsebben elfér. de csak akkor van értelme az okostelefonnak, ha van hozzá mobilnet előfizetés. különben minek?
Válaszol
2011-11-06, 17:52,
Én Iphone+Ipad2 párti vagyok! Ha csak az egyik akkor teló, de az Ipad2 nagyon tuti kis cucc. Nehéz...
Válaszol
2011-11-07, 01:06,
Én iEllen párti vagyok már. Sajnos mostanában elég sokat szívok ezen apple cuccokkal (a nagyfőnök nagyon rákapott ezekre). Pl. most meg kellett venni neki a 4S-t, és jelentkezett egy olyan hiba, hogy "Mobil adathálózat nem aktiválható", aztán kiderült, hogy nem készült fel a T az új készülékre. De ezen kívül van számos más, nem hálózati probléma, hanem ténylegesen olyan gond, mely a készülék bugosságából fakad.
4-nél pl. az antenna rossz, gyenge. Ios-ban a levelek kezelése sem olyan kóser (főnök elég szőrözős). De mondjuk ennyiért az ember már lehet is szőrözős...
Válaszol
2011-11-07, 14:13,
(2011-11-02, 18:15)akee Írta: de csak akkor van értelme az okostelefonnak, ha van hozzá mobilnet előfizetés. különben minek?

Hát ja...

Amúgy 1 dolog marhára idegesít. Röhejesen hamar lemerülnek ezek a telók.
Ha aktívan használod, 1 nap és annyi.
Válaszol
2011-11-09, 01:09,
Vinni kell a hátadon egy generátort. Smile
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Wordpresshez vagy Magentohoz értő programozó kerestetik laccas 1 1,996 2011-09-28, 20:59
Utolsó üzenet: laccas
  Szavazás - Sötét, vagy világos Weboldal? Tib 5 2,357 2009-12-02, 06:53
Utolsó üzenet: atomjani

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás