Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Rossz a Cookie beállítás
2010-11-07, 13:28,
Rossz a Cookie beállítás
Nem tudom, hogy miért, de ha erről a gépről írok, akkor a másik gépnél a cookie elévül és újra be kell ott lépnem. Eddig az volt, hogy bárhol is léptem be, mindig mindenhol megjegyezte a bejelentkezésemet. Most meg mindig csak az egyiknél lehetek belépve, mintha csak az utolsó gépen való automatikus belépés történne automatikusan.
Csak itt jellemző ez, minden más Mybb weboldalon oké. De ez számomra elég zavaró.
Válaszol
2010-11-07, 13:30,
RE: Rossz a Cookie beállítás
Ja ja. Már én is írni akartam. Kb. 10 percenként kidob a fórum.
Válaszol
2010-11-07, 13:39,
Akkor én most megelőztelek.Big Grin
Csak az a kérdés, hogy mi okozhatja ezt. Mert ez elég kellemetlen.
Válaszol
2010-11-07, 23:43,
Jó a cookie beállítás, mivel most is megnéztem. Én nem tapasztaltam ilyen hibát eddig. Az alapértelmezett kiléptetési idő 15 percre van állítva.
Válaszol
2010-11-08, 08:24,
Akkor töröld a kiléptetési időt, mert nagyon zavaró. Nem véletlenül hagyom bent, hogy jegyezze meg a belépést.
Válaszol
2010-11-08, 09:14,
De alapértelmezett kiléptetési idő eddig is volt beállítva. Mindenképpen hagyni kell neki egy értéket, ugyanis ezzel elkerülhető az, hogy valaki véletlenül belépve marad (megosztott gépeken nagyon hasznos).
Válaszol
2010-11-08, 09:23,
Csak például nálam ez zavaró. Ha ilyen gépen jelentkezek be, akkor kiszedem a pipát, hogy emlékezzen rám. Más miért nem tudja megtenni?
Én két olyan helyről lépek be, ahol más nem léphet be. Itt nemhogy biztonságos, hanem zavaró ez a kiléptetés.
Biztos 0 értékkel ki volt ez kapcsolva.
Válaszol
2010-11-08, 16:05,
Nem volt kikapcsolva... Az emberek egyáltalán nem egyformák, és én sem feltételezem mindenkiről, hogy ki tudja venni a pipát. Megnövelem értéket, de nem fogom 0-ra állítani. 30 óra inaktivitás után szerintem felesleges tovább nyújtani a dolgot.
Válaszol
2010-11-08, 16:28,
Ki volt kapcsolva, mert ilyen előtte nem volt. Tudom, mert sose volt kilépve, ahányszor használtam a böngészőt és erre a fórumra jöttem.
Minden más Mybb fórumon nincs ilyen kiléptetés, sőt más típusúaknál sem nagyon, csak pont itt. Legalábbis csak itt találkoztam ezzel. Eddig jó volt, hogy nem kellett mindig belépnem. Miért kellett ezt bevezetni a néhány százaléknyi felhasználó miatt, aki elfelejti kivenni a pipát és a Kilépés linkre rákattintani? Nem hiszem, hogy ide annyira szétszórt felhasználók jönnek, akik elfelejtik az ilyen dolgokat.
Ez a 30 órás már jobb, így legalább nem kell egy nap 10szer belépnem.Cool
Válaszol
2010-11-08, 16:36,
30 perces. De hidd el, hogy eddig is volt, maximum nem működött a tárhely miatt. Smile Alapértelmezés szerint be van kapcsolva, és be van állítva 15 percre minden MyBB fórumon. (Friss telepítés után sasold meg az adminon, de szerintem most is be van kapcsolva neked is. Smile ).
Még egyszer hangsúlyozom, hogy nem én vezettem be, mivel MINDEN telepített rendszernél be van kapcsolva alapértelmezés szerint.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás