Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Magyar nyelvi fordítás
2011-04-20, 11:33,
RE: Magyar nyelvi fordítás
Nem is a xenteam tulajdonában van... Smile Egy lelkes rajongóé.
Válaszol
2011-04-20, 12:59,
Nem is mondtam, hogy a xenforo tulajdonában van.
Válaszol
2011-04-20, 14:14,
Úgy érted akkor, hogy a xenforo akar hivatalos supportot csinálni? Ettől függetlenül szerintem életképes a fordítás, főleg, hogy nemsokára kész. Ha lesz is hivatalos fordítás (szerintem nem), akkor sem mostanában.
Válaszol
2011-04-20, 17:12,
Nem, hanem gondolom aki beregelte a xenforo.hu-t az akar majd később (ha Kier-ék elkezdik majd a külföldi support oldalak támogatását). Egyébként minek regelte volna be a domain nevet.
Válaszol
2011-04-20, 22:35,
Aki beregelte annak egy elég eltérő más témakörű fóruma van.
Válaszol
2011-04-21, 09:49,
Igen tudom, de xenforo.hu-val mi mást csinálhatna?
Válaszol
2011-04-21, 16:57,
Várjuk ki a végét. Smile
Válaszol
2011-04-22, 18:24,
Összefésültem a kapott fordítást a meglévővel. Ma még beimportálom a feltelepített rendszerembe, felfrissítem, után kiexportálom a fordítást és felrakom Google code-ra. Aki szeretne segíteni, az mostantól azon keresztül teheti meg (gyakorlatilag eddig is).
Azt a célt akarná ez szolgálni, hogy szervezetten menjen a dolog. Úgy nem jó, hogy van egy nagyon előrehaladott fordítás, majd más ír, hogy szeretne segíteni és átküldi nekem a komplett kiexportált fájlt. Ez minden esetben ahhoz vezet, hogy össze kell néznem a fordítást, amit nem fogok megtenni mostantól.

Köszönöm az eddigi és a további segítséget! Aki ezzel kapcsolatban szeretne valamit kérdezni, az privátban is írhat.
Válaszol
2011-04-23, 18:22,
Google Code-on fent van az összeegyesített fordítás. Mostantól elég a "language-Hungarian-(HU).xml" fájlt szerkeszteni, a többit egyenlőre még nem sikerült letörölnöm.

Innen az is le tudja tölteni, aki esetleg nem szeretné szerkeszteni de szükséges van a nyelvi fájlra:

_http://code.google.com/p/xenforohun/downloads/list

Dátum szerint mindig a legfelső a frissebb!
Észrevételek, építő jellegű megjegyzéseket várok, valamint aki eddig segített, annak továbbra is számítok a segítségére.

A főoldal zömmel megvan, valamint az adminisztrátori vezérlőpult is igen előrehaladott.
Válaszol
2011-07-13, 12:23,
Sziasztok! Nos kicsit többen is dolgoztunk ennek a motornak f ordításán és jelenleg így állunk: http://xenforo-portal.hu/index.php?threa...%C3%A9s.2/. Itt találtok egy állapotjelentést.

Ha van még valaki aki akar segíteni, akkor kérem a fórumon jelezze.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás