Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Magyar nyelvi fordítás
2010-11-05, 14:39,
Magyar nyelvi fordítás
Ez is folytatódik most már:
Xenforo Magyar Nyelvi Fordítás Projekt.
Válaszol
2011-01-05, 12:34,
RE: Magyar nyelvi fordítás
Várom a jelentkezőket a fordításhoz. Google Code-on keresztül menne a dolog tovább. Hogy még érdekesebb legyen, a jelentkezőknek admin hozzáférést biztosítok a xenforo installációmhoz (mivel van, hogy nem egyértelmű egy kifejezés).
Várom a P.Ü.-ket.
Válaszol
2011-01-06, 23:00,
Feldaraboltam az egyetlen xml fájlt, hogy ne legyen borzasztóan nehéz a fordítást. Aki szívesen segítene, az ténylegesen is jelentkezzen és ne tartsa magában.
Válaszol
2011-03-07, 22:57,
Közzé teszem a közel sem végleges fordítást. Sok sor van még hátra, de a kicsiny fordító csapat lelkes. Smile

.xml   language-Hungarian-(HU).xml (Méret: 646.5 KB / Letöltések: 11)

Arra kérek mindenkit, hogy a footerben lévő linket ne változtassa meg, ha már a szabadidőnket a fordításnak szenteljük, akkor kamatozzon belőle ez a fórum.
Válaszol
2011-04-06, 18:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-06, 18:46. Szerkesztette: gardiane.)
Remélem nem gond hogy kicsit fellendítettem a témát. Smile
A felhasználói felület kb. 95%-a(a hibaüzenetek hiányoznak meg esetleg az amit nem vettem észre.)

Csatolt fájl(ok)
.xml   magyar.xml (Méret: 629.92 KB / Letöltések: 30)
Válaszol
2011-04-07, 09:47,
Az admin felület az nem, ugye? Egyébként szívesen megosztom veled a google code projektet, és abba is be tudod illeszteni a módosításokat. Azért jobb code-al, mert egységesen tudjuk látni, hogy mi változott, és nekem sem kell újra megkeresni azokat a sorokat, ami le lett fordítva. Smile
Én egyébként feldaraboltam 10 részre, mert egyben nehézkes lett volna szerkeszteni!
Köszönöm erőfeszítésedet egyébként, megpróbálom most átfutni azért.
Válaszol
2011-04-07, 14:11, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-07, 14:18. Szerkesztette: gardiane.)
Csak nyugodtan, és ha kell még segítség akkor ahogy időm engedi oké

és igen, az adminnal nem foglalkoztam, arra törekedtem hogy a felhasználónak magyar legyen aki meg admin tehát fel tudta tenni a motort akkor valamennyi angol tudása csak van Smile

(most olvastam hogy vbulletin programozók dolgoztak rajta, hát adminon kívül 1:1 ipb-re hasonlít)
Válaszol
2011-04-07, 23:06,
G-mail-es e-mail címed esetleg van? Ha minden igaz az kell, hogy fel tudjalak venni a google code-ba.
Válaszol
2011-04-08, 12:48,
A postafiok is G-mailen keresztül megy de hogy biztos legyen:
gardiable@gmail.com

Amúgy van még min dolgozni? Smile Csak mert ez nemsokára kész
Válaszol
2011-04-08, 16:36,
Itt eléred az oldalt: http://code.google.com/p/xenforohun/ . Az svn kezelőt tudod használni, ugye? Javaslom a tortoise svn-t, annak használatát itt a fórumon már be is mutattam.
Mindenképpen javallott összefésülni a két fordítást, mert én mindent fordítottam, nem csak a felhasználói oldalt. Kiexportáltam a teljes nyelvi fájlt.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás