Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
iPhoneHeaven
2010-10-15, 21:16,
RE: iPhoneHeaven
Igen azt én is hallottam, hogy az apple köcsögöl sokat emiatt.

bekaphatják. linkelek egy csomót az app storejukba szal ha nem tetszik nekik elmehetnek a sunyiba.

Egyébként rengeteg oldal megy iphone-al a címbe. Sztem a nagyobbakat próbálják levadászni.
Válaszol
2010-10-15, 21:30,
Ha be tudja bizonyítani, hogy kár érte ez miatt, akkor kell lemondani a domainról. Van ilyen szolgáltatás, hogy a domain tulajdonos adatai rejtve maradjon mindenki számára. Ha ezt használod, akkor cseszheti, mert nincs kit perelni. A bíróság is csak akkor kapja meg a tulajdonos adatait, ha kéri. De akkor is Angliába kell mennie és ott perelni. De ha Tommy nem brit állampolgár, akkor nem tehetnek semmit. Főleg ha azt vallja, hogy magyar állampolgárként foglalta használja a domaint. Nem nehéz magyar lakcímet beírni. Magyarországon próbálkozhatnának, de ha Tommy nem tartózkodik ott, akkor nem tudják büntetni sem. Anglia nem biztos, hogy kiadhatja Magyarországnak Tommyt.
Szerintem itt is vannak kiskapuk, amivel védeni lehet a lefoglalt domaint.
Válaszol
2010-10-15, 21:39,
Igazából a szolgáltatót megkeresheti, de mindegy. Mint azt akee-nak is írtam pü-ben, én örülnék neki ha ezzel a problémával kellene foglalkoznom, mert az azt jelentené, hogy az oldal sikeres Smile
Válaszol
2010-10-15, 22:01,
(2010-10-15, 21:39)tommy Írta: Igazából a szolgáltatót megkeresheti, de mindegy. Mint azt akee-nak is írtam pü-ben, én örülnék neki ha ezzel a problémával kellene foglalkoznom, mert az azt jelentené, hogy az oldal sikeres Smile

Én is így vagyok vele. Smile
Válaszol
2010-10-16, 05:58,
Eladod nekik milliárdokért.Big Grin
Válaszol
2010-10-16, 21:22,
Ezek a cégek, hiába van pénzük nem fogják megvenni 10 dolcsiért se, inkább elperelik.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás