Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Sablon buherációk
2010-10-01, 20:08,
Sablon buherációk
Faragom a sablonokat a fórumomon, de két dologra sehogy nem jövök rá, remélem ha összedugjuk a fejünk lesz megoldás. Kérdések amikben a segítségetek kérem.

1. Amikor vendég nézi a fórumot ott van a 'qoute' gomb minden hozzászólás alján. Nem vagyok képes rájönni hogy kellene azt eltüntetni. A Postbit template-kat már hülyére böngésztem, de semmi okosat nem tudtam kitalálni. Amit megfigyeltem, hogy ha egy fórum "le van zárva" akkor az idéz gomb sem látszik.

Az a gyanúm, hogy erre a megoldást nem is a templatekban kell keresnem...

2. A főoldalon Az "utolsó üzenet" linkek mind az utolsó üzenetre irányítják az embert. ...?action=lastpost. Azt szeretném megoldani, hogy sima linkek legyenek. Láttam ilyet Tib http://forum.flstudio.hu/ fórumán a felső áttekintések között. Ott az új témák linkjei sima linkek. Nem ismerem azt a plugint, de az valahogy meg tudta valósítani a dolgot.

Ha van valami tippetek írjátok meg pls, mert már kifolyt a szemem a gép előtt és semmi tippem nincs.
Válaszol
2010-10-01, 22:41,
RE: Sablon buherációk
1. a postbit vagy lehet, hogy a newreply templatben keress rá a "postbit_quote.gif"-re és töröld ki.

2. Hasonló képpen megy mint az előző, keresd ki valamelyik sablonban, gondolom az index template vagy valamelyik hasonlóban, a ?action=lastpost végű linket és írd át ahogy szeretnéd.
Válaszol
2010-10-01, 22:52,
1. Akkor senki se fogja látni, nem?
Válaszol
2010-10-02, 11:17,
A másodikra nem lesz olyan könnyű megoldást találni. A forumbit_depth2_forum_lastpost felel ezért és annak a tartalma ez:
PHP Kód:
<span class="smalltext">
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
a $lastpost_link itt a problémás.
Válaszol
2010-10-02, 16:16,
Igen, én is megtaláltam ezt és az ehhez hasonló kódokkal nem tudok mit kezdeni. PHP-be nem vagyok keni vájsz, nem értem a szintaktikát. Már kerestem a file-ok között is, de nem lettem okosabb. Ugyanígy vagyok a hozzászólások fórumtagok linkjeivel is. Azt is meg akartam volna tenni nofollow-ra, de az a kód is ilyen

Kód:
{$post['profilelink']}

így ezzel sem tudok mit kezdeni. Kéne érteni, hogy mit jelent ezt pontosan és hogy merre kellene elindulni ha ezeken akarunk módosítani.

Tommy megkerestem azt a postbit_qoute.gif-et, de ha azt kitörlöm akkor nem lesz senkinek látható az a gomb ahogy Harcos írta. Én meg csak azt szeretném, hogy azok akik nincsenek belépve ne lássák.
Válaszol
2010-10-02, 17:36,
Jól gondolom, hogy nálad a téma első hozzászólása adja mindig a legjobb tartalmat? Mert ha a többségben nem ez a jellemző, akkor nem érdemes változtatni, mert az utolsó hozzászólás is lehet értékes a kereső számára.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Sablon gázok/HELP miro1985 3 1,980 2009-02-05, 16:45
Utolsó üzenet: tommy
Exclamation Sablon letöltés Magus 3 2,880 2009-01-19, 22:51
Utolsó üzenet: Andrea

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás