Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
VPS Szolgáltatások
2010-03-09, 13:46,
VPS Szolgáltatások
Ha már úgy is bele lendültünk ebbe a témába, akkor gondoltam létrehozok egy ilyen topikot is. Itt megoszthatjuk egymással, ha találtunk egy jónak tűnő szolgáltatást.

Én nyáron tervezem a váltást mert akkor jár majd le a shared hostingom a 3ix-el. Már egy jó ideje a Scopehost VPS szolgáltatásával szemezgetek, itt a link:

http://scopehosts.com/vps-hosting.html

Van egy shared hostingom náluk már lassan 3 hónapja, és eddig semmi probléma nem merült fel.

Ha tudtok jobb ajánlatokat, vagy esetleg tapasztalatotok is van akkor írjátok meg, majd frissítem ezt az első hozzászólást, hogy ne kelljen keresgélni.
Válaszol
2010-03-09, 15:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-09, 15:48. Szerkesztette: Harcos.)
RE: VPS Szolgáltatások
Találtam egy még olcsóbbat:
https://www.santrex.net/vpshosting.php

7 féle országot lehet választani.

Még torrentet is vállalnak. Smile
Válaszol
2010-03-09, 16:22,
A legolcsóbb nem mindig a legjobb. Saját tapasztalat.

Ezt mindenféleképp kerüljétek:

Kód:
http://www.webthosting.com/
Válaszol
2010-03-09, 16:48,
Ja ja, azt tényleg. Nem próbáltam de olvastam egy rakat helyen hogy ratyi.

x12 hostingot se ajánlom és a warez-host.com-ot se. Smile
Pedig de marha gyors tárak voltak.... de... megbízhatatlanok.
warez hostnál olyan kemény index csúfítást kaptam hogy röhögnöm kellett. Big Grin
Válaszol
2010-03-09, 19:13,
Igaz ez nem VPS szolgáltató, de azért leírom.
A tarhely500.com-ot kerüljétek!
Egy nagy átverés.
Válaszol
2010-03-09, 23:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-09, 23:46. Szerkesztette: Harcos.)
Egyébként én annyira utálom hogy a magyar szolgáltatóknál mindenféle szerződést kell kitölteni. Tiszta marhaság.

A múltkor kértem egy teszttárhelyet az egyik magyar szolgáltatónál, de visszalett mondva nagyon hamar. Pl. domain hozzáadása: Írj egy e-mailt. O_o

+Kerüljétek a wjunktion fórumon hirdetett összes shared hostingot is...
Válaszol
2010-03-11, 20:51,
Nekem is a scopeshost tűnik eddig a legjobbnak. Chateltem az egyik ügyfélszolgálatossal, és minden felmerülő kérdésemre válaszolt. Lehet online rádiót is futtatni a szerón...
Válaszol
2010-07-11, 12:46,
(2010-03-11, 20:51)Tib Írta: Nekem is a scopeshost tűnik eddig a legjobbnak. Chateltem az egyik ügyfélszolgálatossal, és minden felmerülő kérdésemre válaszolt. Lehet online rádiót is futtatni a szerón...

Feltéve, ha van kedve felmenni a chatre.
Válaszol
2010-07-11, 13:55,
Hétköznap fent vannak mindig, most nem tudom, hogy miért nem. Egyébként lehet, hogy sikerült megoldanom ezt a túlterhelési gondot. A vas bírja, csak én vagyok még láma. Smile
Válaszol
2010-07-11, 14:06,
Nagyon jó... Undecided
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás