Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Letöltések, oldal fejlesztés stb.
2010-01-09, 02:17,
Letöltések, oldal fejlesztés stb.
Gondolom tudjátok hogy nagyon le vagyunk (ugye nem baj ha magamat is beleveszem Big Grin ) maradva a többi támogatói oldalhoz képest.

Csinálhatnátok egy letöltési részleget. Tudok rengeteg mycode-ot gyártani pl. Meg mindent ami tőlem telik. Big Grin Szeretném kicsit feldobni az oldalt.

Meg csórjuk ki az összes ingyenesen terjeszthető themet/plugint. Smile
Meglesz a hatása...

Úgy érzem hogy már csak miattam meg 1-2 másik tag miatt jártok fel. Smile

Majd megpróbálom hirdetni a mybb-t.

Mit gondoltok?

Am. tommy: Jó lett az új scifiw. Big Grin

A chatet meg kérlek cseréljétek le, mert IE alatt nem jó. (az oldalamon pl. az IE aránya 40% O_o )
Válaszol
2010-01-09, 02:31,
RE: Letöltések, oldal fejlesztés stb.
Miben is vagyunk lemaradva.Big Grin
A Mycode gyártása nem rossz ötlet. Majdnem lehetne külön fórum nekiBig Grin Csak akkor mindegyik Mycode-hoz külön téma kell.

Én is hirdettem már sok helyen. De a mybb-és oldalak népszerűsítése hozza ezt magával, hiszen a sok hülye a footert(Copyright) is megnézi.Big Grin Mi szerencsénkre.Smile

Nekem a chat bonyolult, mert két beiró mező van. Mivel nem szoktunk privátban írni a chat ablakban, ezért ez a funkció értelmetlen.
Válaszol
2010-01-09, 02:35,
Elsősorba tagban. Nem értem. Big Grin Pedig nagy kockák a magyarok. Big Grin
Válaszol
2010-01-09, 15:09,
Igen, tudom hogy lenne még itt is fejleszteni, de egyelőre egy másik mybb-n alapuló fórumon kellett megindítani az életet, ami úgy nézem sikerült is, hiszen az újévben eddig 17 reg érkezett. Van már letöltési szekció a wp-s oldalon, bár való igaz csak az alapok vannak benne.

A chatet pedig azért nem akarom levenni, mivel másik fórumon is követelték, hogy legyen és még a privát funkciói is ki van használva Smile. Egyébként az ie alatti hibájával már foglalkoztam, de nem sikerült rájönnöm, hogy mi okozza.
Válaszol
2010-01-09, 16:26,
Én is tervezem hozzá a dolgokat, fel fogjuk futtatni a támogatói oldalt, ígérjük. Sajnos sok gond és probléma is összejött, amit eddig sikerrel legyűrtünk. Én imádom a MyBB fórum CMS-t, nem is tervezem egyhamar, hogy nagyobb fórumoknál is mást használjak. E miatt jutott az eszembe, hogy vállunkra vegyük, amikor tommy írta, hogy szeretné, ha más futtatná tovább.

A letöltési részleg kapcsán: Laccas is írta, hogy van egy részleg a Wordpresses oldalon. Én elképzelhetőnek tartom azt az opciót, hogy egy letöltési topikot létrehozok ide a fórumra, majd pedig aki csinál egy olyan dolgot, ami szerinte jó, az kirakja. A látogatók kipróbálják (én is Smile), majd a legjobbak kikerülnének a főoldal letöltési szekciójába. Mit gondoltok?

Jani, a games section fordításod nagyon esélyes. Smile
Válaszol
2010-01-09, 21:46,
Igen, de ha egyelőre nincs mit kitenni, akkor is ott van egy rakás terjeszthető cucc. Wink
Válaszol
2010-01-09, 21:51,
Az ajánlott pluginokat is ki lehet tenni. Talán ez jobb lenne a megvalósításhoz:
http://mods.mybboard.net/view/downloads-manager
Válaszol
2010-01-10, 00:48, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-10, 00:49. Szerkesztette: tommy.)
Csak azért vigyázzatok, mert a legtöbb plugint nem terjeszthetitek hiába ingyenes. Kell hozzá a készítő beleegyezése.

Ami a népszerűsítést illeti, hirdetni kéne ezerrel. Nekem annó elég sokat jöttek az sg toplistáról.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  új oldal hozzáadása atomjani 3 1,319 2009-03-22, 09:57
Utolsó üzenet: tommy

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás