Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Online felhasználók
2009-10-17, 16:59, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-17, 17:30. Szerkesztette: Harcos.)
Online felhasználók
Az online listában mindenkinél azt írja ki a fórum hogy "ismeretlen helyen van".
Ez mitől van, ill hogy lehetne beállítani?

Régebben működött (ingyen táron), de most nem nagyon. Vagy a tár miatt lehet? Mert mindenféle biztonsági beállítás van rajta. Pl. még a php info-t se engedi megnézni az adminban, biztonsági okokból.

szerk. Külföldi fórumon olvastam hogy valami MultiByte-ot letilt a host és akk van ez.
Hmmm.... Rossz lóra tettem??? Volt ott egy kód is amit át kellene írnom, de azért kíváncsi vagyok hogy mit szóltok?

Inkább a tárhelyemen szeretném ezt beállítani (ha lehet) mint a mybb-ben. (Cpanel Accel.)
Válaszol
2009-10-17, 20:46,
RE: Online felhasználók
Nagy valószínűség szerint a tárhely miatt. Nálam pl. valamelyik távoli elérési függvény le van tiltva, és ezért nem tudom lekérdeztetni vele a frissítést (plugineknél hasznos).
Válaszol
2009-10-17, 22:47, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-17, 23:03. Szerkesztette: Harcos.)
Na az legalább nekem működik. Még szerencse hogy havidíjas a táram. Big Grin

szerk:

Megoldva!

Ha másnak is gondja lenne ezzel:

Az inc/functions_online.php fájlt kell szerkeszteni.

Ezt kell kicserélni:
PHP Kód:
$filename my_substr($split_loc[0], -my_strpos(strrev($split_loc[0]), "/")); 

ezzel:

PHP Kód:
$filename substr($split_loc[0], -my_strpos(strrev($split_loc[0]), "/")); 

A hivatalos mybb fórumról szedtem ezt az info-t.
Válaszol
2009-10-18, 07:12,
(2009-10-17, 16:59)Hellion88 Írta: Az online listában mindenkinél azt írja ki a fórum hogy "ismeretlen helyen van".
Nálam is ez volt a hiba! Kicseréltem a kódot, most már jó!Smile
Válaszol
2009-10-18, 12:12,
Na, máris segített máson is ez a kód. Big Grin
Válaszol
2009-10-20, 04:12,
Egyébként a "ismeretlen helyen van" dolog mindig ki volt íródva vagy csak bizonyos alkalomkor?
Válaszol
2009-10-20, 10:47,
Egyfolytában azt írta ki.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Joomla adatbázisból felhasználók áthelyezése Mybb adatbázisába? zsulboy 14 6,034 2010-10-28, 08:47
Utolsó üzenet: zsulboy

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás