Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
MyBB 1.6
2010-01-02, 19:43,
RE: MyBB 1.6
Lesz az 1.6-ban topic prefix, azaz a címekben egy kis előtag! Ezt várom a legjobban, nagyon hasznos lesz ez nekem. Big Grin
Válaszol
2010-01-02, 20:21,
Ez már plugin formájában elérhető. Tudom, mert én is használtam már.
Válaszol
2010-01-05, 19:20,
1.6 Sneak peak
http://blog.mybboard.net/2010/01/01/mybb...ew-part-1/

Néhány screenshot az új verzióról
Válaszol
2010-01-05, 19:27,
Őszintén szólva jobban örülnék a video gomb helyett, saját gomb megjelenítéshez a mycodeok-hoz.
Válaszol
2010-01-05, 20:03,
Az nem olyan egyszerű, mivel mindegyik bbkód mást csinál.
Válaszol
2010-01-05, 21:19,
Szerintem nem, mert csak ad hozzá 1 gombot, ami beilleszti a kívánt szót. pl. [akármi] Nincs köze a dolognak máshoz.
Válaszol
2010-01-06, 02:01,
Jah ok. Félreértettelek.

Hát igen.
Ez a vbulletinben jól megvan oldva. Létrehozod a bbkódodat és ha megadod a lép útvonalat a gombhoz akkor automatikusan be is illeszti az editorba.
Válaszol
2010-01-06, 06:23, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-06, 06:51. Szerkesztette: atomjani.)
Felraktam a Mybb 1.6-nak a fejlesztői változatát, amit innen szedhető le(én más forrásból kaptam becsomagolva):
http://svn.mybboard.net/mybb/trunk
Ez az, ami 98%-ban kész és még nem minősül béta verziónak. Elvileg.
Ami itt a téma elején le van írva, az nagyjából benne is van. Nincs akkora mértékű változás, mint ahogy az 1.2-ről 1.4-re való váltáskor érzékeltünk, mindössze néhány plusz dolgokkal egészült ki.
A portált jól megoldották, bár jó lett volna konkrét témát is belehet húzni, nemcsak a megadott fórumok összes témáit. Írtam is egy ötletet, remélem jól fogalmaztam:
http://ideas.mybboard.net/idea/portal-se...id-to-pull
A portál így néz ki:
http://forumvilag.com/beta/portal.php

A fórumban az előbb említett privát üzenetekben való keresés tényleg jó. Kipróbáltam.
A prefix előtag is működik, csak html kódot kell megadni mellé, ami lehet bármi. Legalábbis kért külön html kódot.
Az olvasatlan hozzászólásokat is el lehet olvasni. Vagyis ha egy témában új hozzászólás van, akkor a fórumban való témáknál témánként egy kicsi zöld nyíl van:
.gif   jump.gif (Méret: 289 byte / Letöltések: 46) Ha arra kattintasz, akkor az első olvasatlan hozzászóláshoz visz. Ez még az én beküldött ötletem volt, amit hamar elfogadtak.Smile
Az admin központban a fórum kezelése az, ami tetszik. Sokmindent ajax módon kezeli, így kicsit könnyebben kezelhető. Legalábbis a jogosultság terén ez van. 1 plusz dolog van benne. Megadható fórumonként, hogy csak a saját témáit láthassa egy adott csoport, azaz a csoport tagjai. Van amikor hasznos lesz.
Az adminban található egy statisztika, ami grafikusan kimutatja, hogy egy beállítható intervallumú időben hány új felhasználó, téma és hozzászólás volt. Egy grafikonnal mutatja, illetve alul táblázat formájában is ott van. Csak napi szinten vizsgálja.
Szerintem a fordítással nem lesz gond, legalábbis a fájlok nagyon hasonlók. Ha a tartalomban is sok egyezés van a régebbi verzió fájljainak tartalmával, akkor gyorsabban megy a fordítás.
A fórum itt érhető el:
http://forumvilag.com/beta/index.php

Ez a verzió arra jó, hogy felhasználói, moderátori, admin szinten lássuk, hogy mik a változások. Lehet hogy lesz akit csalódás ér majd, mert többet várt, de így már kipróbálva láthatja mindenki, hogy mit tud. Változások még lehetnek, de én ahogy érzem inkább hibajavítások lesznek.
Amit maximum mellé felteszek plugint, az csak a játékszekció legújabb verzió és esetleg az üzenőfal lesz. Ezek még nem módosítják úgy a fórumot.
Aki admin vagy moderátor jogot akar, az majd szóljon.
Válaszol
2010-01-06, 12:37,
Mondták is egyébként, hogy ez a verzió külsőleg nem nagyon fog változtatni a fórumon. Inkább csak új dolgokat raknak bele.

Egyébként az én egyik ötletemet is berakták. Smile Törölni lehet automatikusan az x napja a regisztrációját meg nem erősített felhasználókat.

Szerintem ezt a portál dolgot ejthetnék. Úgysem tudják olyan színvonalon fejleszteni, hogy bárki is használja élőben. Én legalább is nagyon keveseknél láttam. Inkább néhány mod készítőnek kéne összeállni és valami űber fasza portál mod-ot készíteni.
Válaszol
2010-01-06, 12:48,
Én használni fogom, csak nem portálként. Híreknek közlésére nagyon jó lesz.Smile

Én kicsit többre számítottam, de örülök neki, hogy azért fejlesztettek. Ez az első olvasatlan hozzászóláshoz vivő nyílra már szükség volt nagyon. Ezzel már sikerült behozni a konkurenciákat is, mert sok fórumoknál már ez rég megvolt.

Talán majd a 2.0-ás verzió több újdonságot hoz majd. Bár én azt gondoltam, hogy másfél év alatt nagyobb fejlesztésre is lett volna idejük.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mybb v1.8.8 magyar project iHack 1 4,099 2016-12-01, 18:39
Utolsó üzenet: zaza
  MyBB Hungary banner Tib 8 4,116 2010-04-03, 20:13
Utolsó üzenet: serwer

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás