Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Csak regisztráltaknak
2009-06-22, 17:05,
Csak regisztráltaknak
Sziasztok Smile

Remélem valaki tud válaszolni a kérdésemre. Nemrég telepítettem fel a MyBB-t, és be is állítottam rajta csomó mindent. Viszont nem találtam olyan opciót (biztos nem vettem észre), ahol ki lehet tiltani a vendégeket az egész fórumról. Tehát azt szeretném, ha a fórum kezdőlapja, és azon belül minden - poszt, téma, minden - csak regisztráltaknak lenne látható. Így ha valaki csak egy linket kapna pl. egy témához, nem látná. Megoldható ez valahogy? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

candyyy
Válaszol
2009-06-22, 17:54,
RE: Csak regisztráltaknak
Admin panelben felül a Csoportok részben bal oldalon rákattintasz a Csoportokra. Itt a vendégekre és végig nézve kiszeded a pipákat. Azt hiszem itt van olyan fül, hogy Jogosultságok, ahol az általad említett dolgok vannak. A fórumok kezelésénél is tudod minden kategóriát és fórumot szerkeszteni úgy, hogy a vendégeknek ne legyen jogosultságuk sem olvasáshoz, sem íráshoz, de lehet hogy már nem lesz szükség arra, hogy itt is beállíts valamit.
Válaszol
2009-06-22, 17:56,
Igen a fórumoknál a jogosultságokat ellenőrizd és vedd ki a pipát azoktól akiket nem szeretnéd a fórumot meg mutatni.

Valamint a csoportok szerkesztésénél, a Fórumok & hozzászólások fülnél azt is beállíthatod, hogy lássa az oldalt, témákat stb.
Válaszol
2009-06-23, 13:06,
köszönöm szépen a segítséget! Smile
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Levél küldése csak bizonyos csoportnak atomjani 0 792 2009-06-22, 09:23
Utolsó üzenet: atomjani

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás