Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Cookie beállítások automatikus törlése havonta
2009-06-12, 10:45,
Cookie beállítások automatikus törlése havonta
Ahol a fórumnak a cookie címe meg lett változtatva, ott a böngészőben is üríteni kellett a cookie beállításokat.
Szeretném ha havonta törlésre kerüljön a böngészőben. Ez egyrészt a biztonsági szempontok miatt is lenne, hiszen nem mindenki lép ki. Ha meg egy hónap letelik egy nyilvánosan használt számítógépnél a cookie beállítás, akkor már nem lehet akkora gond, mintha örökre bent maradna.
Másrészt pedig a megváltoztatott cookie cím is frissülne így mindenkinél, akinél lejár az egy hónap.
Én kértem a "Memember me?" dolgot, amivel ez a bejelentkezéskor kiküszöbölhető lesz, de még sokára jön ki az 1.6-os verzió. Meg egyébként is az én módszerem kicsit eltérne ettől.
Az, hogy a profilban az van beállítva, hogy megjegyezze a jelszavat, akkor ugyebár minden böngészőre vonatkozik, igaz? Gondolom nem a böngésző cookie részben tárolja, hogy megjegyezze.
Más fórum esetén úgy van, hogy minden egyes gépen minden egyes böngészőnek meglehet mondani külön, hogy megjegyezze a jelszót vagy ne. Itt meg bármit állítok is be, az minden böngészőre érvényes lesz, amit használok. És ez elég nagy hiba biztonsági szempontokból.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Alfórum törlése sherif 3 1,658 2010-10-05, 21:47
Utolsó üzenet: atomjani
  Régi kör pm-ek törlése Harcos 6 2,051 2010-09-25, 14:00
Utolsó üzenet: Harcos
  "felhasználó változtatás" törlése atomjani 5 1,792 2010-08-18, 13:40
Utolsó üzenet: Tib
  Automatikus ban hiba Nitram 8 2,548 2010-06-14, 11:40
Utolsó üzenet: józsef
  Automatikus jóváhagyás Nitram 3 1,301 2010-05-10, 19:31
Utolsó üzenet: Nitram

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás