Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Az 5 legfrisebb topik címe egy külön dobozban
2009-03-02, 19:12, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-02, 20:49. Szerkesztette: mooncreator.)
Az 5 legfrisebb topik címe egy külön dobozban
Már legalább két napot olvasgattam az angol MYBB fórumot de csak nem találom, hogy kell pl. az 5 legfrisebb topik linkjét kihelyezni egy külön dobozba.

Találtam valami php kódokat de nem is biztos, hogy pontosan erről szólt és különben sem nem értem hova kellene bemásolni. A Theme/Sablonok érszben html kódok vannak.

Nem tudnak valaki segíteni ebben?

Van egy Side Boxes plugin: http://mods.mybboard.net/view/side-boxes-21

Nekem pontosan ilyen kellene. Viszont azt írja hogy ez nem kompatibilis a MyBB 1.4-gyel.

Na mindegy ezt aktiváltam aztán lesz ami lesz. Smile

Nem jó mert egy csomó felesleges oldalbox is van benne ráadásul a belépő box nem is működik...
Válaszol
2009-03-02, 21:09,
RE: Az 5 legfrisebb topik címe egy külön dobozban
Sztem ez az amit te keresel. egyébként írja a srác hogy a login része nem működik még. Egyszerűen kapcsold ki azokat a paneleket amelyekre nincs szükséged.
Válaszol
2009-03-02, 21:40, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-02, 21:48. Szerkesztette: mooncreator.)
Köszi de nem tudom, hogy kell kikapcsolni benne a paneleket. Smile

Egyébként végre megtaláltam:

http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=14731

Ez hajszál pontosan az amit kerestem és nem is bonyolult. Fúú, nem volt könnyű menet, de lényeg, hogy megvan. Smile

Mégse jó... Bugos az egész. Sad
Válaszol
2009-03-02, 21:48,
(2009-03-02, 21:40)mooncreator Írta: Köszi de nem tudom, hogy kell kikapcsolni benne a paneleket. Smile

Ott írja a srác:
Admin CP > Board Settings > Change > Side boxes!
Válaszol
2009-03-02, 22:39, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-02, 22:57. Szerkesztette: mooncreator.)
(2009-03-02, 21:48)tommy Írta:
(2009-03-02, 21:40)mooncreator Írta: Köszi de nem tudom, hogy kell kikapcsolni benne a paneleket. Smile

Ott írja a srác:
Admin CP > Board Settings > Change > Side boxes!

Köszi megnézem. Hülye vagyok, hogy eddig ez nem jutott eszembe.

Nem most sokkal nagyobb problémám van. Két szék közt a pad alaá estem. Addig szórakoztam a pluginekkel, hogy az egész fórumom elromlott. Sad

Ha a főoldalon rákattintok valamelyik topikra akkor csak egy üres oldal jön fel.
Pl. erre a linkre: http://pokerkarrier.hu/forum/showthread....n=lastpost
Nem tudod ez mitől lehet? Azért mert belenyultam a global.php-be? De már visszaállítottam.

Pedig már kész lenne a chat az 5 legfrisebb hsz is és akkor bejön ez a bug. Mindjárt megőrülök. Sad

Lehet az lenne a legjobb ha újratelepíteném az egész MYBB-t. Csak félek, hogy akkor elveszne minden.
Válaszol
2009-03-02, 23:39, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-02, 23:40. Szerkesztette: tommy.)
miért nyúltál bele a global.php-be?

Ha valamelyik plugin telepítése után történt a hiba akkor vedd le azt a plugint.
De én most kattingattam a fórumodon, nekem rendesen bejön minden.

Szerk: kivéve a lastpost
Válaszol
2009-03-02, 23:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-03, 00:33. Szerkesztette: mooncreator.)
(2009-03-02, 23:39)tommy Írta: miért nyúltál bele a global.php-be?

Azért mert azt írták, hogy ide kell bemásolnom egy részt... Sad

(2009-03-02, 23:39)tommy Írta: Ha valamelyik plugin telepítése után történt a hiba akkor vedd le azt a plugint.
De én most kattingattam a fórumodon, nekem rendesen bejön minden.

Szerk: kivéve a lastpost

Hát igen csak azzal van gond. Levettem minden plugint és akkor is ez volt.
Nem lehet valahogy űjratelepíteni az egész MYBB-t úgy hogy az adatbázis megmaradjon?

Múltkor az index.php-be belenyúltam és azóta hibaüzeneteket ír ki. Azaz már ki nem írja mert azt kitöröltem de attól még hibás valami.

Az angol MYPP fórumon rákerestem a 'lastpost error" kulcsszóra és egy csomó találatot kidobott ahol hasonló probléma merült fel. De eddig csak olyan választ találtam, hogy deaktiválja a plugin-okat. De én már ezt megtettem és semmi. Valószínűleg ezek a last post-os pluginok okozzák a bajt. De nem tudom mit kellene még csinálnom.
Azta de brutál dologra jöttem rá. Megoldottam az index phpba nyúkálásom miatti hibát. Le kellett tölteni a "hex editor" programot ami talált rejtett karaktereket a a file elején a <?php előtt. Ezeket kitöröltem és eltűnt a hibaüzenet. Smile

De lastpost probléma még mindig megvan sajna Sad

És győzelem!!! Smile))) A global.php-val is ez volt a gond. Betett az elejére pár rejtett karaktert.

Na akkor tanulság: ha belenyúlunk a php.kba akkor utána nézzük meg az elejét hex editorral. Smile
Válaszol
2009-03-03, 00:46,
Milyen szerkesztőt használsz?
Válaszol
2009-03-03, 06:53,
(2009-03-03, 00:46)tommy Írta: Milyen szerkesztőt használsz?

Notepad++

Az volt a baj, hogy csak f4-gyel nyitottam meg az indexphp-t a szerverről és úgy változtattam meg. Ha normálisan lementem megváltoztatom visszamásolom akkor nincs gond. Smile
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Topik elrejtés nem regisztrált tagok elől mooncreator 1 1,153 2009-03-05, 20:38
Utolsó üzenet: akee

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás