Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
THX Mod
2009-01-15, 12:38,
THX Mod
Valaki telepítette már fel ezt a mod-ot?

Véleményekre vagyok kiváncsi! Wink
Válaszol
2009-01-15, 14:11,
RE: THX Mod
A mybb 1.3-as verziónál nálam is fent volt. Azóta nem raktam fel újra.
Én gondolkoztam hogy nálad mért nem kezeli jól itt a magyar betűket és ha nem tévedek, akkor még tudok egy megoldást.
Írd felül az angol nyelvvel a magyart is, majd menj fel az Admin felületre. Ott felül van a Konfiguráció, amelyre kattintva jobb oldalon találod a Nyelvek részt. Ott menj a magyar nyelvi fájlok módosítására, vagy valami ilyesmire, ahol bejön egy lista. Itt keress valami olyasmit hogy thx.lang, majd menj a szerkesztésre. Itt az angol szavakat lefordítod magyarra, ami elvileg rendesen fog működni. Használhatod a magyar nyelvi fájlt is, hiszen onnan kitudod lesni hogy mi micsoda és nem kell szótárhoz nyúlni sem. Nem túl sok szót használ ez a plugin, úgyhogy nagy munka nem lesz vele. Fél perc alatt megvagy vele. Elvileg az admin kezelő szerkesztője automatikusan arra a kódolásba rakja a fájlt, amire szükséges.
Egyébként milyen szerkesztővel írtad át? Én a Notepad++ programmal szoktam, amit neked is tudom ajánlani, ha még nem próbáltad.
Válaszol
2009-01-15, 14:36,
Ok, köszönöm szépen.

Azzal a progival szoktam én is. (bele van integrálva a total commanderbe Big Grin )
Válaszol
2009-01-15, 14:44,
(2009-01-15, 14:11)atomjani Írta: A mybb 1.3-as verziónál nálam is fent volt.

Hmmm..... a mybb-nek nem volt 1.3-as verziója, legalábbis nem olyan ami számodra elérhető lett volna. Smile
Válaszol
2009-01-15, 14:49,
Akkor ez más mod lenne? Mert volt ilyen funkció, méh itt is volt használva.
Válaszol
2009-01-15, 14:58,
Az az 1.2-es verzió volt. A mybb-nek nem volt publikus 1.3-as verziója.
Válaszol
2009-01-15, 15:05,
Ez már olyan rég volt, hogy már nem is emlékeztem rá. Volt valami indok arra, hogy egy verzió számot kihagytak?
Válaszol
2009-01-15, 15:20,
Egy mindig kimarad, az egy development version és csak a fejlesztők számára érhető el. Így lesz ez az 1.5-el is és ha majd kijön az már nekünk 1.6 lesz.

Ne kérdezd, én sem látom benne a logikát
Válaszol
2009-01-15, 15:36,
Lehet hogy nekik a páratlan számú verzió felel meg az alpha változatnak.
Illetve amire még gondolok, hogy a saját angol hivatalos fórumuk kapják a páratlan számot, mert mondjuk ők nem azt a változatot akarják használni, amit a nagyközönségnek kiad. Illetve lehet hogy a páratlan számú verziót csak nagyon keveseknek adják ki, ami esetleg mindig több vagy más funkciót tartalmazz, mint a páros számúak. Valami oka csak van neki. Egyszer érdemes lenne megkérdezni őket.Smile
Válaszol
2009-01-16, 15:39,
Na, visszaraktam a modot és megcsináltam. Jó lett. Big Grin
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás