Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
Uzenofal nemjo
2008-11-25, 22:13, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2008-11-26, 02:18. Szerkesztette: tommy.)
Uzenofal nemjo
sziaszto.lenne egy kis gondom az uzenofallal,segitsen valaki legyszi.nemtudom hogy jol csinaltam e,de nemjelenik meg a falon az egyik uzifal.mivel ketot raktam be.lenyegeben a masikkal is gond van mert nemtudok bele irni allandoan a toltes szo van kiirva,es az adminpanelban a kovetkezo hibat jelzi:

Fatal error: main(): Failed opening required 'include/bittorrent.php' (include_path='') in /disk/raid4/h/e/:rolleyes:/inc/plugins/shoutbox.php on line 3
Ha valaki tudna a pontos uzenofalas telepitest-beikkesztest vagy feltoltest es megosztana velem az kerem jelezze.segitsegetek elore is koszonom:)
Válaszol
2008-11-26, 02:19,
RE: Uzenofal nemjo
Milyen üzenőfalat használsz?
Válaszol
2008-11-26, 21:45,
(2008-11-26, 02:19)tommy Írta: Milyen üzenőfalat használsz?

Szia,amit hasznalok az a : SHOUTBOX AJAX 1
Szerintem valamit nemjol csinaltam,legyszi kuld mar el pm-ben a leirast hogy hogy kell?

KoszonomSmile
Válaszol
2008-11-26, 21:53,
(2008-11-26, 21:45)Conor Írta:
(2008-11-26, 02:19)tommy Írta: Milyen üzenőfalat használsz?

Szia,amit hasznalok az a : SHOUTBOX AJAX 1
Szerintem valamit nemjol csinaltam,legyszi kuld mar el pm-ben a leirast hogy hogy kell?

KoszonomSmile

nem pm-ezünk ezért van a fórum. Smile
Amit te rektál fel az csak egy ajax körítés egy másik üzenőfalhoz. Tehát magyarul 2 plugint kell telepítened először magát az üzenőfalat, utána meg az ajax kiegészítést. Benne van a leírásban.

Vagy használhatod ezt az üzenőfalat: http://spicefuse.com/spicefuse-ajax-shou...-t-69.html
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás