Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
moderation.php
2008-09-11, 13:22,
moderation.php
A témák egyesítésére mentem és utána a következőt kaptam:
Idézet:Téma egyesítése ezzel:
Másold be az egyesíteni kívánt téma URL-ét a jobb oldali mezőbe.
A jobb oldali téma törölve lesz és a hozzászólásai hozzá lesznek adva a másik témához.
Nem értem milyen jobb oldali témáról van szó. Lehet hogy mert más sablont használok, de nálam úgy van, hogy felül van egy "Új tárgy:" mező, ami inkább elmenne "Új téma:" mezőnek. És allatta van "Téma egyesítése ezzel:" mező.
Szerintem ez nem jobb oldali az, mert ez a mező középen van. Mikor ezt olvastam, akkor az az érzésem volt, hogy van két mező és e kettő közül a jobb oldaliba kell írni. Talán ésszerűbb a "következő mező" vagy inkább "ebbe a mezőbe" kifejezés használata.
Válaszol
2008-09-14, 10:53,
RE: moderation.php
(2008-09-11, 13:22)atomjani Írta: A témák egyesítésére mentem és utána a következőt kaptam:
Idézet:Téma egyesítése ezzel:
Másold be az egyesíteni kívánt téma URL-ét a jobb oldali mezőbe.
A jobb oldali téma törölve lesz és a hozzászólásai hozzá lesznek adva a másik témához.
Nem értem milyen jobb oldali témáról van szó. Lehet hogy mert más sablont használok, de nálam úgy van, hogy felül van egy "Új tárgy:" mező, ami inkább elmenne "Új téma:" mezőnek. És allatta van "Téma egyesítése ezzel:" mező.
Szerintem ez nem jobb oldali az, mert ez a mező középen van. Mikor ezt olvastam, akkor az az érzésem volt, hogy van két mező és e kettő közül a jobb oldaliba kell írni. Talán ésszerűbb a "következő mező" vagy inkább "ebbe a mezőbe" kifejezés használata.

Javítva
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás