Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
forumvilag.com
2010-10-01, 15:50,
RE: forumvilag.com
Nálam kifejezetten lassan jön be. Sad
Válaszol
2010-10-01, 16:31,
Nekem meg ez jön be:

SQL Error:
1040 - Too many connections
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server
Válaszol
2010-10-01, 16:50, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-01, 17:05. Szerkesztette: atomjani.)
Volt ilyen reggel is, ezért írtam a scopehostnak a Ticket rendszerben is.
Agyon vágom a fiúkat, ha ilyeneket fog később is csinálni.
Úgy látom hamarosan kénytelen leszek én is vps-t bérelni havi szinten, hogyha ilyenek lesznek. Amúgyis tervben van, csak nem gondoltam, hogy hamarabb szükség lehet rá. De várok még, hátha rendben lesz. Illetve pár plugint még deaktíválok, hátha valamelyik bezavarja.
A gzip tömörítés 5-ös értéken volt, amit most kikapcsoltam. Lehet hogy ez is lassította?
Válaszol
2010-10-01, 17:16,
Ha elszáll a mysql akk ratyi...

Shareden vagy?
Am vps-re sincs szükséged, csak egy fasza onshore shared tárra.
Pl. justhost és társai.
Válaszol
2010-10-01, 17:21,
Mi az az onshore és offshore? Ezek itt is vannak, de nem értem hogy miben mások a vps-től és a sima tárhelytől. Illetve a kettő különbségét se értem.
Válaszol
2010-10-01, 17:36, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-01, 17:37. Szerkesztette: Harcos.)
Ha találnál egy jó tárat, vps-re még jóóóó ideig nem lenne szükséged.

Offshore tárra a különböző sötét oldalak valók. Big Grin A tiéd nem ilyen, szóval nem értem miét ott vagy. Az offshore tárhelyeket bérlik olyan datacenterekből akik hagyják hogy különböző illegális tartalmat futtassanak rajta. Vagy eleve az adott ország törvényei olyanok, hogy hagyják ezeket a tevékenységeket. Ill. nincs is törvényük rá. Big Grin

Offshore tártól ne várj supportot, 99,9%-os elérhetőséget stb.
Viszont várhatsz egész jó kis defaceket és egyéb hackeket. Big Grin
Elárulom hogy a skope shared az egyik legjobb... Milyen lehet a többi?? XD
Válaszol
2010-10-01, 17:45,
Scope webhosting van és most nem tűnik olyan jónak.Big Grin
Inkább kifizetem a havi 8 rúgot a vps-re, minthogy tolerálnom kell azt, hogy nem megy néha jól az oldal.
Válaszol
2010-10-01, 17:47,
Ne viccelj már.. Menj tisztességes onshore tárhelyre.

_http://webhostinggeeks.com/

Ezekből bármelyik jó...
Válaszol
2010-10-01, 18:31,
És mi van ha azokkal is így járok, mint ezzel. Lehet hogy 100 felhasználó közül 80 ember olyan oldalt üzemeltet, aminek erőforrás igénye az ötödét se éri el, mint az enyém. Én nem bízok úgy az értékelésekben, az a 320 igazán nem olyan sok. Több ezernek kéne lennie, hiszen ilyen értékelések lehetnek olyan kis országban is, mint Magyarország.
A scopehost esetén csak a Luxemburgban lévő VPS számít offshore-nak.
Válaszol
2010-10-01, 18:36,
És mi lenne ha inkbb az oldaladat tennéd rendbe és a fölösleges modokat letakarítanád? Jobban járnál.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás