Üdvözöllek, Vendég! Regisztráció

A téma értékelése:
Rétegezett | Lineáris
forumvilag.com
2009-10-26, 10:20, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-26, 11:50. Szerkesztette: atomjani.)
RE: forumvilag.com
Jujj, itt még nem is írtam, hogy újra működik az oldal.Big Grin
Tommy. Ha felülre akarok egy új dobozt létrehozni, amiben nemcsak a statisztikával kapcsolatos elemek vannak, akkor az mennyi munkával jár?
Egy külön tutorialt is megérne, mert szerintem van vele munka. Csak nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki.
Válaszol
2009-10-26, 11:47,
fejükre egy új dobozt????

Nem értem.
Válaszol
2009-10-26, 11:50,
Bocsi, elírtam.Big Grin Felülre.Smile
Válaszol
2009-10-26, 23:47,
A postbit-re gondolsz amiben a Üzenetek: 618
Regisztrált: 2007 Sep
Hírnév:

van?
Válaszol
2009-10-27, 05:26,
Nem erre, de hozok létre számára új témát, mert másoknak is hasznos lehet.
Válaszol
2009-11-16, 07:26,
A www.forumvilag.com olyan saját zenei videókat készít, ahol a külföldi zenék szövegeit lefordítjuk és a videóban feliratozzuk is. Nem könnyű munka, mert néha nehéz szöveget fordítunk le. De már az első is nagyon jól sikerült a visszajelzések alapján.
Itt tudod megtekinteni:
http://forumvilag.com/forum-159.html
Válaszol
2010-01-14, 08:28,
A fórumunk folyamatosan változik. Egyre jobban igyekszik a közösségi hangulatot megteremteni.
Jelenleg a facebookon is fent vagyunk, úgyhogy ott is lehet csatlakozni:
http://www.facebook.com/pages/Kozossegi-...4796430003
Válaszol
2010-07-08, 23:09, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-08, 23:11. Szerkesztette: tommy.)
Hmm.... Smile

Remélem nem fogsz megsértődni, építő kritikának szánom a következőket nem pedig sértésnek.

Az oldalad/fórumod számomra tipikusan az az oldal amire tévedvén azonnal lépek is tovább, egy fél mondatot sem olvasván, hogy miről is van szó.

Miért?

Menü, logó! Nem passzol méretben a fórumhoz. Jó, biztos az én felbontásomnál van ez csak, de akkor is minden felhasználóra gondolni kell. Érdemes ellenőrizni a statisztikában, hogy milyen böngészőről érkeznek a felhasználók, milyen felbontást használnak stb. Más oldalak megtudják oldani. Itt megjegyezném, hogy valószínűleg a 'width' pixelben és nem '%'-ban van megadva. Szerintem a logó is elég gagyi. Nem lehet mindenki profi photoshopban (én sem vagyok az) de ha már így van, akkor kérj meg valakit, hogy tervezzen neked egy logót (még ha némi összeget rá is kell fordítani). Hidd el megéri, mert az internetezők szívesebben maradnak egy olyan oldalon ami jól is mutat.

Nekem nagyon nem jönnek be azok az oldalak, ahol több mint egy képernyőt kell görgetnem mire eljutok a tartalomhoz. Értem itt a shoutbox + a rengeteg hír csík használatát. Habár én már régen is hangoztattam, hogy nem rajongok a shoutboxért mivel az valahogy a fórum lényegével megy szembe. azért van a fórum, hogy abba írjanak, nem? Ettől függetlenül, ha a felhasználóim nagyon kérnék valószínűleg én is engednék neki.

A skin sztem nagyon egyszerű. Semmi különleges nincs benne. Valamint azok a hihetetlenül nagyra sikeredett fórum ikonok nagyon visszataszítóvá teszik.

Számomra ez a tabos megoldás nem igazán jön be, ráadásul a MyBBnél ez a mod elég gyengére is sikeredett (de ez valószínűleg ízlés kérdése).

Lehet nincs igazam, de a fórum már azért elég régóta működik, és hirdeted is ha jól tudom és még mindíg elég kevés felhasználónál jársz. Szerintem ha a design-on javítanál az nagymértékben fellendítené az oldalad látogatottságát.

Remélem nincs harag Smile
de ez már egy ideje kikívánkozott belőlem
Válaszol
2010-07-09, 01:27, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-07-09, 01:28. Szerkesztette: Harcos.)
Köszi tommy hogy megírtad ezt helyettem.
De azért jó kis oldal az és látszik hogy sokat foglalkoztak vele!

A logo és a fórum ikonok tényleg gagyik. Én photoshoppolok neked egy logót ingyen, ha megkérsz rá. Smile
Válaszol
2010-07-09, 07:25,
(2010-07-09, 01:27)Harcos Írta: De azért jó kis oldal az és látszik hogy sokat foglalkoztak vele!

Nem mondtam, hogy nem az, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a design nagyban kihat arra, hogy az oldal nem igazán megy.
Válaszol
« Következő régebbi | Következő újabb »

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Kapcsolat | WeboldalKészítés Fórum | Vissza a lap tetejére | | Könnyített (archív) mód | RSS hírforrás